Localmind

Localmind

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 28
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Localmind, Corp.

Localmind, Android cihazlarınız üzerinde yakın çevrenizdeki kişilere sorular sorarak yardım ve öneri alabileceğiniz yada yardıma ihtiyacı olanların sorularını cevaplayacağınız yararlı bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Localmind, ücretsiz bir sosyal ağ uygulaması olarak Android telefon ve tabletleriniz üzerinden yakın çevrenizdeki kişiler ile bağlanarak yardım almanızı veya yardım etmenizi sağlıyor.

Uygulamanın temel çalışma sistemi, aynı bölgede bulunduğunuz size yakın kişileri tespit ederek birbirinize bağlamak. Bu sayede oluşan bu grupta yardıma ihtiyacınız olan herhangi bir konuda sorular sorarak yardım alabiliyorsunuz. Nasıl yapılır, nereye gidilir, en iyi restoran hangisi ve benzer türdeki sorular sorabileceğiniz gibi kendi ihtiyaçlarınıza göre sorular sorarak yardım talep edebilirsiniz.

Uygulamaya girdikten sonra ekranın alt kısmında yer alan Ask Experts butonuna dokunarak, listelenmiş farklı kategorilerden birini seçip sorunuzu sorabilirsiniz. Kategoriler altında sizin için özel olarak hazırlanmış kolay ve hızlı sorular yer almaktadır. Bu soruları seçerek hızlıca sorabilir ve yanıt alabilirsiniz. Hazır sorulardan farklı bir soru sormak isterseniz aşağıda yer alan boş alana sorunuzu yazıp gönderebilirsiniz. Uygulama soru yanıtlayanlara özel oluşturduğu puanlama sistemi sayesinde birçok kullanıcının birbirlerine yardım etmesini sağladığı için, sorduğunuz sorunun yanıtını uygulamanın size belirtmiş olduğu ortalam bekleme süresi içerisinde alabilirsiniz.

Özellikle sık seyahat eden ve sürekli yurtdışına çıkan Android kullanıcıları uygulamayı kullanarak gittiği yerlerde birçok sorusuna kolayca yanıt bulabilir. Ücretsiz olarak indirilerek kullanılan uygulamaya bir göz atmanızı tavsiye ederim.