Logitech Webcam Driver

Logitech Webcam Driver

kullanıcı

Logitech Webcam Driver ile web kameranızın bütün özelliklerinden faydalanabilirsiniz

Logitech Webcam Driver eğer Logitech marka bir webcam sahibiyseniz web kameranızı bilgisayarınıza tanıtmak ve bütün özelliklerinden eksiksiz faydalanabilmek amacıyla kullanabileceğiniz webcam sürücüsüdür.

Şıklığı ve görüntü kalitesi ile öne çıkan Logitech marka web kameraları bu özelliklerinden ötürü birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Web kameranızı satın aldıktan sonra bilgisayarınıza tanıtma kısmında bazen problemler çıkabiliyor ve web kameranız otomatik olarak algılanmayabiliyor. Bu gibi durumlarda Logitech Webcam Driver kullanarak kameranızı kendiniz bilgisayarınıza tanıtabiliyorsunuz.

Logitech Webcam Driver sadece bilgisayarınıza web kameranızı tanıtmakla kalmıyor birçok ek özellik ile birlikte geliyor. Yazılımı yükledikten sonra erişeceğiniz özelliklerle Logitech marka web kameranızı bir fotoğraf makinesi gibi kullanabiliyor ve fotoğraf çekebiliyorsunuz. Benzer şekilde Logitech Webcam Driver yazılımı ile web kameranız aracılığıyla video da kaydedebiliyorsunuz. Kameranızın desteklediği kaliteye göre 720p HD veya 1080p Full HD videolar da kaydedilebiliyor.

Logitech Webcam Driver yazılımı kaydettiğiniz fotoğraf veya videolarınızı kolayca Facebook üzerinde paylaşabilmenize imkan tanıyor. Yazılım oldukça kapsamlı olacak şekilde geliştirilmiş ve detaylı kamera ayarları yapılmasına izin veriyor. Bunun yanında kameranızın hareket algılamasını etkinleştirebiliyorsunuz ve kullandığınız görüntülü sohbet yazılımında yüz izleme özelliğini kullanabiliyorsunuz.

Logitech Webcam Driver Windows 8 desteğine de sahip.