Lost Weight

Lost Weight

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 187
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Candy Mobile

Lost Weight, özellikle çocukların severek oynayabileceği ilginç bir oyun.

Lost Weight, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere özel olarak tasarlanmış, ilginç ve keyifli bir çocuk oyunu.

Dengesiz beslenme alışkanlıkları sebebiyle kilo alan bir karakter üzerine yoğunlaşan oyunda, söz konusu bu karaktere spor yaptırıp kilo vermesini sağlamaya çalışıyoruz. Doğal olarak tüm spor aktiviteleri esnasında bu karaktere yardımcı olmak bize düşüyor. Açıkça belirtmek gerekirse bazı bölümler epey zor ve geçmek için hassas parmaklar gerekiyor.

Oyunda karşımıza 6 farklı spor oyunu çıkıyor. Bunlar arasında denge topu üzerinde durma, dambıl kaldırma, halterle bacak çalıştırma, yüzme, boks ve step tahtası üzerinde hareket etme var. Her biri farklı dinamikler üzerine kurulu ve bu yüzden her seferinde farklı bir oyun deneyimi ile karşı karşıya kalıyoruz.

Lost Weight'te yapmamız gereken tek şey spor değil. Karaktere sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazandırarak kilo verme sürecini hızlandırmamız da gerekiyor. Öğrenmesi kolay olduğu için her yaştan çocuk tarafından kolayca anlaşılacaktır. Hem grafik hem oyun atmosferi olarak kaliteli bir deneyim sunan Lost Weight, her ne kadar yetişkinler için uygun olmasa da çocuklar zevkle oynayacaktır.