Lostkeeper : Expedition

Lostkeeper : Expedition

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dreamplay Games

Lostkeeper : Expedition, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Lostkeeper : Expedition, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir rol yapma oyunudur. Aksiyon dolu sahnelere sahip olan oyunda zindanları geçerek büyük hazineye ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Zindanlar arasında geçen bir oyun olan Lostkeeper : Expedition, büyük hazineye ulaşmanızı gerektiren zevkli bir rol yapma oyunudur. Becerilerinizi sınamanız gereken oyunda farklı kahramanları kontrol edebiliyor ve benzersiz güçleri kullanabiliyorsunuz. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz oyunda dikkatli olmanız gerekiyor. Eşsiz bir deneyim sunan Lostkeeper : Expedition'ı mutlaka denemelisiniz. Eğer rol yapma oyunlarını seviyorsanız bu oyunun hoşunuza gidebileceğini de söyleyebilirim. Farklı kartlara da sahip olan oyunda güçlü kartları toplamalı ve yenilmez hale gelmelisiniz.

Gelişmiş grafiklere ve kontrol sistemlerine sahip olan oyunda zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz. Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz bir atmosfer sunan oyunda bağımlılık etkisi de yaşayabiliyorsunuz. Gerçek zamanlı bir savaş deneyimi sunan oyunda harika dinamikler yer alıyor. Stratejik taktikler geliştirerek oynamanız gereken Lostkeeper : Expedition'ı sakın kaçırmayın.

Lostkeeper : Expedition oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.