MacX YouTube Downloader

MacX YouTube Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,680
  • DOSYA BOYUTU 25.71 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Digiarty

MacX YouTube Downloader ile Mac bilgisayarınızda kolayca video indirebilirsiniz

MacX YouTube Downloader, Apple Mac bilgisayar kullanıcılarına YouTube video indirme konusunda yardımcı olan ücretsiz bir video indirme programıdır.

Mac bilgisayarınızda video seyrederken internet bağlantınız hızlıysa videoları kesilmeden ve yüksek kalitede seyredebilmektesiniz. Fakat internet bağlantınızda yaşadığınız problemler ve hız kesintileri nedeniyle videoları yüksek kalitede izleyebilmeniz mümkün olmayabiliyor. Bunun yanında videoları kesintiler nedeniyle seyredemeyebiliyorsunuz. İşte bu gibi durumlarda bu videoları bilgisayarınıza indirerek çevrimdışı olarak seyretmek daha pratik bir çözüm olabiliyor.

MacX YouTube Downloader sayesinde YouTube üzerinden seyrettiğimiz videoları bilgisayarımıza kaydedebiliyoruz ve bağlantı problemleri nedeniyle izleyemediğimiz videoları rahatça izleyebiliyoruz. Program YouTube videolarını MP4, WebM ve FLV formatlarında indirebilmekte. Bu sayede bu videoları mobil cihazlarımızda da oynatabilmemiz mümkün oluyor.

MacX YouTube Downloader dahili video oynatıcısı ile videoları indirmeden önce kontrol etmenize olanak sağlıyor. Ayrıca programın toplu indirme özelliğinden yararlanarak videoları indirme listesine alabilir ve tek tıklamayla hepsini indirebilirsiniz.