MADDEN NFL 25

MADDEN NFL 25

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 349
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Electronic Arts

Madden NFL 25, üstün grafiklere sahip ücretsiz Amerikan Futbolu oyunudur.

Özellikle yurt dışında büyük ilgi gören Amerikan Ulusal Futbol Ligi kısa adıyla NFL'in mobil cihazlar için geliştirilmiş oyunudur. EA Sports tarafından geliştirilen oyunun 25. sürümünde etkileyici grafikler ve gerçeğe oldukça yakın oynanış biçimi sizleri bekliyor.

EA Sports'un NFL hayranlarına ücretsiz olarak sunduğu Madden NFL 25, yeni ve gelişmiş dokunmatik kontroller, oyun modları ve daha fazlası ile Android telefon ve tabletlerde daha gerçekçi maç heyecanı yaşatıyor. Üstün grafiklere sahip oyunda kontrol ettiğiniz tüm takım ve oyuncuların gerçek olması da oyunun öne çıkan özelliklerinden.

Mobil cihazlarda oynanabilen diğer oyunlara göre grafik konusunda ezici üstünlüğe sahip Madden NFL 25'te lisanslı 32 adet NFL takımı ve 1500'den fazla gerçek NFL oyuncusu ve gerçeği aratmayan NFL stadyumları yer alıyor. Favori NFL oyuncularınızdan oluşan takımınızı kurarak maçları kolay bir şekilde kazanabilirsiniz. Oyunda arkadaşlarınıza karşı oynamanızı sağlayan Kafa Kafaya modu, sezon başlatıp büyük ödüller kazanmanızı sağlayan Tek Kişi modu bulunuyor. Oyundaki kontrollere alışmak ve kendinizi geliştirmek için kullanacağınız Alıştırma Maçı bölümü de bulunuyor. Bunun yanı sıra Shop bölümüne girerek takımınızı güçlendirmeniz de mümkün.

Android tabletler için optimize edilmiş arayüze sahip oyunu çalıştırabilmeniz için cihazınızda en az 1.2 GB boş alan bulunması gerekiyor.