Mafia Crime War

Mafia Crime War

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10
  • DOSYA BOYUTU 73.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ONEMT

Mafia Crime War, bir mafya babasının yerine geçtiğiniz stratejik kart oyunu. Mafia Crime War, Android Google Play'de!

Mafia Crime War, mafya temalı devasa çok oyunculu stratejik kart oyunu. Babası aile topraklarınızı işgal eden yeni ve gelecekte bir suç örgütü olacak kartel tarafından öldürülmüş mafya ailesinden bir FBI ajanı rolünü üstleneceksiniz. Böylesine önemli bir anda ailenizi korumak ve canlandırmak, çeşitli gangsterleri yanınıza almak, suç işlemek ve iş stratejileri geliştirmek için geri döndünüz. Hepsi yolunuzdaki engelleri kaldırıp babanızın intikamını almak. Yeni bir mafya babası doğuyor!

Mafia Crime War İndir

Kontrolü Elinize Alın, Her Şeye Hakim Olun - Yeni mafya babası olarak suç ailenizin gelişimi için önemli kararlar vermeniz, suç işlerini yürütmeniz ve bölgenizi genişletmeniz gerekiyor. Bir zamanlar büyük olan ailenizin kaderini değiştirmek için stratejik düşünün.

Para, Güç, Seks, Şehvet, Hayal Ettiğiniz Her Şey - Kirli yeraltı işlerini yürütün, suç işlerinden gelir elde edin, lüks arabalar ve sokak yarış efsanelerini toplayın, silahlar toplayın ve seksi kadınlarla çıkın. Her türlü samimiyet ve etkileşim sizi bekliyor. Bu lüks yaşam tüm gangster hayallerinizi gerçekleştirecek.

Şiddet Suçları, Kurtarılan Haydutlar - Çeteler, sokak dövüşleri, banka soygunları, bölge savaşları, rakiplerinizin işletmelerinin yok edilmesi arasındaki zorlu savaşlara katılın ve kartelleşin. İşleri karanlıkta gerçekleştirin ve günahlar şehrinde yeni bir kötülük imparatorluğu kurun.

Kahramanlar Toplayın, Lejyonları Sıraya Dizin - Size yardımcı olmaları için karanlık yeraltı dünyasından efsanevi kahramanları yanınıza alın. Özel kahraman lejyonunuzu düzenleyin ve yol boyunca dolambaçlı strateji ve akıllı oluşumlar uygulayarak rakiplerinizi savaşta yenin.

Ücretsiz Keşif, Gerçekçi Heyecanlar - L.A., New York, Sicilya, Tokyo gibi gerçekçi ortamları özgürce keşfedin. Gangster yaşamının gerçek heyecanını yaşayın.

Günah Özgürlüğü, Harika Görsel Efektler - Bu oyundaki kart savaşları kullanıcı dostudur. Kolaylıkla suç hayatının tadını çıkarın. Harika üç boyutlu savaş efektleriyle birlikte seviyeli karakter modelleri, çok çeşitli ayarlarda size en iyi oyun deneyimini sunar.

Ailenin Canlanması, Yeni Bir Düzenin Kurulması - Villanızı yükseltin, işletmeleri yönetin, bölgenizi genişletin, kahramanlar toplayın, ateşli kadınlarla çıkın, lüks arabalar toplayın, ölümcül düşmanlarınıza karşı koyun. Ailenizi diriltecek, babanızın intikamını alacak ve sizin önderliğinizde yeni bir yeraltı dünyası düzeni kuracaksınız.