Make Me A Pirate

Make Me A Pirate

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,342
  • DOSYA BOYUTU 1.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Swiss Codemonkeys

Make Me A Pirate korsan temalı fotomontajlar hazırlayabileceğiniz bir Android uygulamasıdır.

Make Me A Pirate Android cep telefonunuzdaki fotoğraflarınıza fotomontaj yoluyla korsan teması ekleyebileceğiniz ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Aslında kolay kullanıma sahip bir resim editörü olan uygulama fotoğraflarınıza korsan göz maskesi, korsan şapkası, korsan sakalı ve yüz üzerinde çizikler gibi öğeler eklemektedir.

Make Me A Pirate kullanarak kendi fotoğrafınızı ya da arkadaşlarınızın fotoğraflarını kullanarak hoş şakalar hazırlayabilirsiniz. Uygulama Facebook fotoğraf galerinizden fotoğrafları tanıtmanıza imkan tanımaktadır. Böylece kolay, zahmetsiz ve hızlı bir şekilde fotoğraflarınızın üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Bunun yanında telefonunuzun fotoğraf galerisinden de resim tanıtabilirsiniz. Uygulama telefonunuzun kamerasını kullanarak uygulamaya yeni fotoğraflar çekmenize de yardımcı olur.

Make Me A Pirate'ın sahip olduğu özel yüz tanıma teknolojisi sayesinde fotoğraflarınız önce taranır ve yüz hatlarınız belirlenir. Bundan sonra tek yapmanız gereken korsan görünümü için kullanabileceğiniz öğeleri resminize eklemektedir. Make Me A Pirate ile yarattığınız fotoğrafları kaydedebilir, sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilir ve avatar resminiz yapabilirsiniz.