Mangala

Mangala

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 2,989
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RP Apps

Mangala, eski bir strateji oyunu olarak iPhone ve iPad'leriniz üzerinden saatlerce keyifli vakit geçirmenizi sağlayabilecek bir iOS uygulamasıdır.

Mangala, 2 kişi ile oynana eski bir Osmanlı strateji oyunudur. iPhone ve iPad üzerinden oynama fırsatı bulacağınız uygulamada, hamlelerinizi çok iyi hesaplamalısınız. Tabi aynı zamanda rakibinizin hamlelerini de çok iyi takip etmelisiniz.

Oyunu kazanabilmek için mümkün olduğunda çok fazla taş toplamalısınız. İlk bakışta kolay görünmesine rağmen, rakiplerinizin gelecek hamlelerini takip etmeniz gereken oyunda tam bir strateji savaşına girebiliyorsunuz.

Diğer online oyuncular ile birlikte oynama fırsatı bulunan oyunda, yabancı oyuncular ile karşılaşarak heyecanlı mücadelelere girebiliyorsunuz. Ayrıca aynı cihaz üzerinde herhangi bir arkadaşınız veya tanıdığınız ile birlikte karşılaşabilirsiniz.

Seveceğinize emin olduğum uygulamayı iPhone ve iPad'leriniz üzerinden oynayabilmek için satın almanız gerekmektedir. Ücretsiz versiyonu bulunmayan uygulamayı kesinlikle satın alarak denemenizi tavsiye ederim.