Village Life

Village Life

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 848
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Playdemic

Village Life, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir köy kurma oyunudur.

Village Life, adından da anlaşılacağı üzere köy hayatını yaşamanıza olanak tanıyan bir köy kurma oyunu. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerden oynayabileceğiniz bu oyun, detaylı grafikleri ve oyuna sevimli bir hava katan modelleme konseptiyle dikkat çekiyor. Her yaştan insana hitap etmesi de oyunun artı özellikleri arasında yerini alıyor diyebilirim.

Village Life ilk karşıma çıktığında indirilme sayısı dikkatimi çekmişti. Milyonlarca insanın bu oyunda ne bulduklarını merak etmiştim. Yükledikten sonra gördüm ki bu kadar sevilmesinin haklı nedenleri var. Bunların başında gerçekçi bir yaşam simülasyonuna olanak tanıması geliyor. Oyunda yapmamız gereken şeyler arasında köyümüzde yaşayan herkesin mutlu olmasını ve herkesin iyi bir aileye sahip olmasını sağlamak var. Yani iş ev ve diğer tesisleri kurmakla son bulmuyor.  Kendi aşkınızı bulup arkadaşlarınızın köylüleriyle buluşmalarını ayarlıyor, köylülerin evlenmesini izliyor, bir sürü bebek yapıp onlara isimler verebiliyorsunuz. Daha keşfedemediğim pek çok özelliği olduğunu da söylemeliyim.

Köy kurma oyunlarını seviyor ve kendinize ait bir yaşam alanı oluşturmak istiyorsanız Village Life'ı ücretsiz indirebilirsiniz. Son derece detaylı grafiklere ve özelliklere sahip bu oyunu denemenizi mutlaka öneriyorum. Köylülerinizi çeşitli meslekler yaparak beslemeyi unutmayın!