Manuganu 2

Manuganu 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,427
  • DOSYA BOYUTU 129.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Alper Sarıkaya

Manuganu 2, Türk yapımı ve tamamen Türkçe aksiyon oyunudur.

Manuganu 2, Alper Sarıkaya tarafından geliştirilmiş, görselleriyle, müzikleriyle, atmosferi ile büyüleneceğiniz enfes bir aksiyon oyunudur. Serinin ikinci oyununda sevimli karakterimiz daha zorlu platformlar arasından geçiyor, daha acımasız bölüm sonu canavarlarıyla karşılaşıyor. Aksiyon kaldığı yerden devam ediyor.

Unity oyun motorunu kullanan tamamı 3 boyutlu grafiklerle süslenmiş bir aksiyon oyunu olan Manuganu’nun 2. oyununda aksiyon dozu artırılmış ve karakterimize yeni beceriler eklenmiş. Yol boyunca karşınıza çıkacak engelleri tek bir seferde geçemeyeceğinizin garantisini verebilirim. Ancak bu, oyunun çok zor olduğu anlamına gelmiyor. Oyunu oynadıkça zorluk seviyesinin çok iyi ayarlandığını hissediyorsunuz.

Hem Türkçe hem de İngilizce dilini destekleyen oyunda karakterimiz 4 farklı mekanda mücadele veriyor. Platform isimleri kanyon, uçurum, orman ve volkan olarak belirlenmiş. Her bölümde toplam 10 seviye bulunuyor. 10. seviye karakterimizin bir yandan engelleri aştığı, diğer yandan devasa büyüklükteki bölüm sonu canavarına karşı hayatta kalma mücadelesi verdiği seviye. Bu seviyeyi de tamamladığınızda karakterimizi en iyi arkadaşınıza kavuşturmuş yani oyunu bitirmiş oluyorsunuz.

Oyunda ilerledikçe karşınıza çıkan mavi taş ve madalyonlar da oldukça önemli. Bunları toplayarak hem puanınız artırmış oluyor, hem de özel içeriklerin kilidini kaldırmış oluyorsunuz.

Manuganu 2, Türklerin de başarılı oyunlar yapabileceğini gösteren bir yapım. Serinin ilk oyununu oynadıysanız buna bayılacaksınız. Üstelik Android kullanıcıları için ücretsiz!