Marvel vs. Capcom: Infinite

Marvel vs. Capcom: Infinite

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 689
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CAPCOM

Marvel vs. Capcom: Infinite bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir dövüş oyunudur

Marvel vs. Capcom: Infinite en sevdiğiniz süper kahramanları bir araya toplayan bir dövüş oyunu.

Capcom ve Marvel evrenlerini birleştiren bir oyun olan Marvel vs. Capcom: Infinite'de ortak düşmanları Ultron Sigma'ya karşı savaşıyorlar. Dünya üzerindeki bütün biyolojik yaşamı yok etmeye çalışan Ultron Sigma'yı durdurabilmek için kendi kahraman takımımızı oluşturuyor ve düşmanlarımızın karşısına çıkıyoruz.

Marvel vs. Capcom: Infinite, bize Street Fighter, Resident Evil ve Mega Man gibi Capcom oyunlarından tanıdığımız kahramanları ve Örümcek Adam, Iron Man gibi Marvel filmlerinden tanıdığımız kahramanları seçme imkanı veriyor. Takım tabanlı dövüşlerde kahramanlarımızın yeteneklerini birleştirerek özel kombolar yapabilmemiz de mümkün.

Marvel vs. Capcom: Infinite'i dilerseniz tek başınıza hikaye modunda oynayabilir ve Ultron Sigma'nın sonunu getirmeye çalışabilirsiniz. Dilerseniz oyunu aynı bilgisayar üzerinde arkadaşlarınızla karşılıklı oynayabilir ya da çevrimiçi modda internet üzerinden diğer oyunculara karşı dövüşebilirsiniz.

Street Fighter oyunlarından alışık olduğumuz çizgisel grafiklere sahip olan Marvel vs. Capcom: Infinite'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde listelenmekte:

- 64 bit Windows 7 işletim sistemi

- 3.6 GHz Intel Core i3 4160 işlemci

- 6 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 480, GTX 570, GTX 670 ekran kartı

- DirectX 11

- 59 GB boş depolama alanı

- DirectX 9.0c destekli ses kartı

- İnternet bağlantısı