Max Atlantos: Büyük Takip

Max Atlantos: Büyük Takip

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,297
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Unilever Inc

Max Atlantos: Büyük Takip, Aslan Max ve arkadaşları ile çıkacağınız macerada Atlastos'u kötülüklerden kurtaracağınız heyecan ve eğlence dolu bir Android oyunu.

Max Atlantos: Büyük Takip, Android mobil cihaz sahiplerinin oynayabileceği yeni ve ücretsiz bir Android macera oyunu.

Birbirinden farklı şekilde tasarlanan 10 bölümden oluşan oyunda Aslan Max ve arkadaşları ile okyanusun derinliklerine inip, Atlastos'u kötülüklerden kurtarmaya çalışıyorsunuz.

Macera ve takip oyunu olan Max Atlantos: Büyük Takip içerisinde okyanusun dibinde Aslan Max ve arkadaşlarının 10 bölümü bitirememesi için önünüze pek çok engel çıkıyor. Tüm bu engel ve tuzakları aşarak Atlantos'u kurtarmak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor.

Oynadığınız her bölümde farklı görevler tamamlamanız gereken oyunda, yüksek puan alabilmek için düşmanlarınıza merhamet göstermemeniz ve tüm altınları toplamanız gerekiyor.

Grafik kalitesi açısından son zamanlarda gördüğüm en iyi oyunlardan bir tanesi diyebilirim. Elbette bu değerlendirme kendi oyun kategorisi için geçerli.

Bonusları toplayarak gizli güçleri aktif edebildiğiniz oyunda Aslan Max'ı seçebileceğiniz gibi, Leena karakterini de seçerek oynayabiliyorsunuz.

Aslan Max ile Atlantos'u kurtarmaya hazırsanız oyunu hemen Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayın.