Mealime

Mealime

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mealime Meal Plans Inc

Mealime uygulaması sağlıklı yaşam için beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmenizi sağlıyor.

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Mealime uygulaması sağlıklı yaşam için beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmenizi sağlıyor.

Sağlıklı yaşam için gerekli olan en önemli unsurlardan bir tanesi de beslenme konusu diyebilirim. Gün içinde tükettiğimiz çeşitli gıdaların kalorileri ve yağ, karbonhidrat ve protein gibi oranlarına hiç bakmadığımız da bir gerçek. Mealime uygulaması da bu alışkanlığı kazanabilmeniz adına, tükettiğiniz gıdaların hesaplamasını yapıyor ve vücut ölçülerinize göre tüketmeniz gereken kalori miktarını sizlere bildiriyor.

Sağlıklı kilo vermek veya almak isteyenlerin faydalanabileceği Mealime uygulaması, yemeklerin nasıl pişirilmesi gerektiğini de açıklamalı bir şekilde anlatıyor. Her hafta ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayabilecek yiyecek ve içecek tarifleri de sunan Mealime uygulamasını düzenli olarak kullandığınızda faydalarını görebileceğinizi düşünüyorum.

Uygulamanın Pro versiyonunu satın alarak; özel tarifler, beslenme bilgileri, kalori özelleştirme filtreleri, tariflere not ekleme, önceki yemek planı görüntüleme ve dünya standartlarında e-posta desteği gibi özelliklerden de faydalanabiliyorsunuz.