Media Converter Free

Media Converter Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,120
  • DOSYA BOYUTU 7.44 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Leapic Software

Media Converter Free, medya dosyalarınızın formatları arasında dönüştürme işlemi yapabileceğiniz kullanışlı bir programdır.

Media Converter Free, ses ve video dosyalarınızı farklı formatlara dönüştürmenize olanak sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir programdır. Sadece ses dosyaları ve video dosyaları arasında dönüştürme işlemi yapmanın dışında ses dosyalarını video dosyası formatına dönüştürme ve video dosyalarını ses dosyası formatına dönüştürme özelliğine sahiptir.

Örnek olarak MP3 formatındaki bir ses dosyasını FLV formatında bir video dosyasına dönüştürebilir veya AVI formatındaki bir video dosyasını MP3 formatına dönüştürebilirsiniz.

Programın desteklediği formatlar arasında 3GP, AAC, APE, AVI, M4A, MP3, MP4, OGG, F4V, FLV, MOV, MKV, VOB, WMA, WMV ve bilinen diğer tüm popüler ses ve video formatları yer almaktadır.

Entegre medya oynatıcısı sayesinde bahsetmiş olduğumuz tüm dosya formatlarını oynatabilen program, ayrıca içerisinde video kırpma, çevirme ve döndürme gibi farklı özellikler de bulunmaktadır.

iPhone, iPad, PSP, PS3, Android, BlackBerry, Xbox ve benzeri birçok cihaz için özel dönüştürme ayarlarına sahip olan program, bu sayede kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Format dönüştürme işlemlerinizi gerçekleştirmek için hafif, ücretsiz ve güçlü bir yazılıma ihtiyaç duyuyorsanız, Media Converter Free'yi mutlaka denemenizi öneririm.