Mediaraptor

Mediaraptor

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 53,120
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RapidSolution Software AG

Kaydetmek istediğiniz ses ve video dosyalarını ondan fazla internet portalından sizin için bulan Mediaraptor, bunları dilediğiniz formatlara da dönüştürebiliyor.

İnternetten indirmek istediğiniz şarkı veya müzik videolarını sizin için arayarak bulan Mediaraptor, favori şarkı veya video klibini bilgisayarınıza otomatik olarak indiriyor. 10'dan fazla internet portalını tarayan program, radyo istasyonları veya video portallarından bulduğu sonuçları otomatik olarak bilgisayarınıza indirebiliyor. Böylece arama ve indirme işlemleri için vakit kaybından sizi kurtarır.

Mediaraptor, 70 bin şarkıcının ve 100 binden fazla girişin bulunduğu istek listesinden dilediklerinizi hemen bulmanızı sağlar. Program embed videoları da izlemenize gerek olmadan indirebiliyor. MP3'leri ID3 tagları ile birlikte getiren Mediaraptor ayrıca şarkıların sözlerini de yine bilgisayarınıza otomatik olarak getiriyor.

Mediaraptor'da bulunan web recorder izlediğiniz tüm video, film ve klipleri online olarak kayıtlayarak formatını otomatik olarak dönüştürebiliyor. MP3 ve MP4 çalarlar, cep telefonları, PDA, PSP veya bilgisayarınızdaki medya oynatıcınıza uygun farklı formatları dönüştürebilen program böylece video ve ses dosyalarını sorunsuz olarak her cihazda çalıştırabiliyor.

Önemli! Programın deneme sürümü aynı zamanda ücretsiz versiyonudur. 40 şarkı sınırlaması olan sürüm YouTube müzik videolarındaki müzikleri MP3 formatında kaydetmenize izin verir. YouTube, Yahoo, Facebook, Myspace, Clipfish ve MyVideo portallarından online izlediğiniz videoları istenilen formatta kaydeder.