MediSafe

MediSafe

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 367
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Medisafe Project

MediSafe, günlük aldığınız ilaçları takip eden ve size bildirimlerde bulunarak sağlığınızı koruyan bir uygulamadır.

MediSafe, hergün kullandığınız ilaçlarınızı aksatmamanız için bildirimlerde bulunan bir sağlık uygulamasıdır. Harika görsellerle süslenmiş arayüz ile gelen ve kullanımı oldukça basit olan uygulama Türkçe dil desteği ile geliyor.

MediSafe Project tarafından geliştirilen İlaç Hatırlatma uygulaması, ilaçlarınızı zamanında ve güvenli bir şekilde almanıza yardımcı olan herkesin rahatlıkla kullanabileceği basit ve son derece modern arayüze sahip bir mobil uygulama.

Hem akıllı telefon hem de tabletlerle uyumlu olan uygulamaya günlük kullandığınız ilaçları tek dokunuşla ekleyebiliyorsunuz. O gün sabah, öğlen, akşam ve gece alacağınız tüm ilaçlar ana ekranda grafik üzerinde gösteriliyor. Sabah öğesine tıkladığınızda o gün sabah almanız gereken tüm ilaçları görebiliyorsunuz. İlaç eklemenin yanında tüm ilaçlar için hatırlatma eklemeniz de mümkün. Ancak uygulamanın en güzel yanı ise herhangi bir ilaç için eklediğiniz hatırlatmayı her gün girmek zorunda kalmamanız. Uygulamanın diğer bir güzel özelliği ise Profil ekleme seçeneğinin olması. Bu sayede sizin dışında ilaç kullananlar için de bir profil oluşturabiliyor ve onların da ilaçlarını zamanında almalarına yardımcı olabiliyorsunuz. Dilediğiniz sayıda profil oluşturma şansına sahipsiniz. Profillere isim verebiliyor ve avatar ekleyebiliyorsunuz. Uygulama ilaç hatırlatmakla kalmıyor, ilaçları düzenli alıp almadığınızın da bir kaydını tutuyor. Rapor sekmesinden günbegün almayı unuttuğunuz / aldığınız ilaçları görebiliyorsunuz. İlaç Dolabı sekmesi de aldığınız tüm ilaçları yönetebilmenize izin veriyor. Olur da ilaçların zamanında değişiklik yaparsanız buradan bunu kolayca ayarlamanız mümkün.

MediSafe ilaç hatırlatma, sürekli ilaç alma durumunda olan hastalar için güvenli bir hatırlatıcı görevini üstlenen ilaç kullanan herkesin mobil cihazında kesinlikle olması gereken bir uygulama.