Meerkat

Meerkat

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,033
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Life On Air, Inc.

Android için yayınlanan Meerkat uygulamasıyla Twitter'daki takipçilerinize videolu canlı yayın yapabilirsiniz.

Android kullanıcıları için geliştirilen Meerkat uygulamasıyla, Twitter üzerinden canlı yayın yapabilmeniz mümkün hale geliyor.

Twitter üzerinden canlı yayın yapmaya olanak sağlayan Meerkat’ın Android’e gelmesiyle birlikte, Android kullanıcıları da nihayet Twitter’dan canlı yayın yapabilme imkanına kavuşmuş oldu. Video yayını yapmayı oldukça kolay hale getiren Meerkat ile canlı yayına başlamak için Stream butonuna basmanız yeterli oluyor. Butona bastıktan sonra Twitter’daki takipçileriniz de yayın akışlarında video yayını yaptığınızı görerek yayınınıza katılabiliyorlar.

Meerkat üzerinden yaptığınız yayınları sadece o an seyredebiliyorsunuz ve daha sonra izleme şansı ne yazık ki bulunmuyor. Yayına başladığınızda ise yayınınızı o an kimlerin seyrettiğini ekranın üst bölümünden görebiliyorsunuz ve ayrıca izleyicileriniz istedikleri zaman yayın esnasında yorumlarını sizlerle paylaşabiliyorlar.

Henüz Beta sürecinde olan Meerkat’ın Android uygulamasını, o an yaşadığınız güzel bir anı takipçilerinizle paylaşmak istiyorsanız ücretsiz olarak indirebilirsiniz.