Mention

Mention

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 124
  • DOSYA BOYUTU 3.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mention

Mention ile sosyal medya hesaplarınızın etkileşimlerini takip ederek detaylı analizlerine ulaşabilirsiniz

Mention eğer bir marka veya firma sahibiyseniz sosyal medya yönetimi kosunuzda size oldukça yardımı dokunabilecek bir sosyal medya analizi uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz Mention uygulaması temel olarak kendi firmanızın veya markanızın adına yapılan sosyal medya mentionlarını size en hızlı şekilde bildiriyor, sonrasında bu mentionlara tepki vermenizi, ilgili istatistiklere ulaşmanızı ve mentionları ilgili birimlere iletmenizi mümkün kılıyor. Mention sadece sizin firmanızın yanısıra rakip firmaların sosyal medya hesaplarını da takip edebiliyor. Böylece piyasadan ve sektörden gerçek zamanlı olarak haberdar olabiliyorsunuz.

Mention'ın kullanım alanları oldukça geniş. Örnek olarak; belirleyeceğiniz anahtar kelimelere atılan mentionları Twitter üzerinden retweetleyebiliyor veya hakkınızda hoşunuza giden bir makaleyi Facebook üzerinden paylaşabiliyorsunuz. Bunun yanında müşterilerinizden gelen teknik destek taleplerini ayıklayarak ilgili teknik destek ekibinize iletebiliyorsunuz.

Mention ile belli bir zaman dilimi içerisinde aldığınız mention miktarını görüntüleyebilir ve karşılaştırabilirsiniz. Uygulama ücretsiz olarak indirilse de aslında bir deneme sürümü gibi düşünülebilir. Mention uygulamasını indirdiğinizde 14 günlük bir deneme süresine sahip oluyorsunuz. Sonrasında uygulamadan memnun kalırsanız kendinize uygun bir plan belirleyerek uygulamayı kullanabiliyorsunuz.