METAL SLUG 3

METAL SLUG 3

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 1,107
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SNK PLAYMORE

METAL SLUG 3 bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur

METAL SLUG 3, bir dönemler atari salonlarının en gözde oyunları arasında olan klasik 2 boyutlu aksiyon oyununun bilgisayar versiyonu.

2000 yılında SNK tarafından Neo Geo arcade makineleri için yayınlanan METAL SLUG 3 bize heyecan dolu anlar yaşatmıştı. Oyuna başlarken kahramanımızı seçiyor, dünyayı kurtarmak için teröristler, askeri güçler, uzaylılar ve mumyalar gibi yaratıklarla savaşıyorduk. Oyundaki aksiyonun dozu bir hayl yüksekti, her an ekran bir mermi gölüne dönüşebiliyordu.

Ekranda yatay olarak ilerlediğimiz METAL SLUG 3'te büyük bölüm sonu canavarlarıyla da savaşabiliyoruz. Kahramanımız pompalı tüfek ve alev silahı gibi farklı silahları kullanabiliyor, deve, devekuşu, fil gibi ilginç araçlara binebiliyor. Esirleri kurtarmak ise bize belli avantajlar kazandırabiliyor.

METAL SLUG 3'ün CD Projekt'in oyun platformu GOG üzerinde satışa sunulan bu PC versiyonu Mission Mode ile oynayacağınız bölümü seçmenize de imkan vermekte. Ayrıca Online Mission modunda oyunu eşli olarak diğer oyuncularla birlikte internet üzerinden oynayabiliyorsunuz.

METAL SLUG 3 düşük sistem gereksinimlerine sahip olan bir oyun:

- 2.4 GHz Pentium 4 işlemci

- 1 GB RAM

- Intel HD Graphics ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 500 MB boş depolama alanı

- Klavye, fare