MetiSafe İlaç Hatırlatma

MetiSafe İlaç Hatırlatma

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 111
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Medisafe Project

MetiSafe İlaç Hatırlatma ile kolayca ilaçlarınızı ne zaman alacağınızı hatırlayabilirsiniz

MetiSafe İlaç Hatırlatma kullanıcılara ilaç hatırlatma konusunda oldukça pratik çözüm sunan bir mobil ilaç hatırlatıcıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir ilaç hatırlatma uygulaması olan MetiSafe İlaç Hatırlatma sayesinde ne kadar yoğun olursanız olun ilaçlarınızı unutma derdini ortadan kaldırabiliyorsunuz. Eğer diyabet veya astım gibi hastalıklar nedeniyle düzenli bir şekilde ilaç kullanmanız gerekiyorsa bu ilaçlarınızı ne zaman alacağınızı hatırlamak bazen güç olabiliyor. Gün içinde yoğun olduğunuz zamanlarda, iş veya farklı birşeyle uğraşırken ilaçlarınızı unutabiliyorsunuz. İşte MetiSafe İlaç Hatırlatma kullanarak bu tür dertlerden kurtulabilirsiniz. Eğer bir hasta ile ilgileniyorsanız ve ilaçlarını zamanında alması yüksek önem taşıyorsa yine MetiSafe İlaç Hatırlatma uygulamasından yararlanabilirsiniz.

MetiSafe İlaç Hatırlatma ile tek bir ilaç ya da birden fazla ilaç için hatırlatıcılar kurabiliyorsunuz. Hatırlatıcıları kurabilmek için ilk olarak ilaç adını giriyorsunuz. Bu hatırlarıcılara tek bir hatırlatıcı zamanı veya farklı hatırlatıcı zamanları atayabiliyorsunuz. Son olarak ilaç şeklini ve rengini (aşılar da dahil olmak üzere) belirleyebilmektesiniz. Hatırlatıcılarda sesli uyarı sistemi de kullanabiliyorsunuz. MetiSafe İlaç Hatırlatma görsel olarak anlaşılır ve temiz bir arayüz sunmakta.

MetiSafe İlaç Hatırlatma beraberinde güzel özellikler de getiriyor. Telefonunuz veya tabletiniz uyku modunda bile olsa MetiSafe İlaç Hatırlatma size ilaç alma zamanını hatırlatabiliyor. Uygulama ile aldığınız ilaçlar aylık olarak kayıt altına alınıp raporlanabiliyor ve Excel dosyasına aktarılabiliyor. MetiSafe İlaç Hatırlatma uygulaması, herhangi bir ilacı almadığınızda aile fertlerinize veya bakıcılarınıza bildirim gönderebiliyor.