Miami Saints : Crime lords

Miami Saints : Crime lords

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 420
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici VascoGames

Miami Saints : Crime lords mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Miami Saints : Crime lords eğer GTA serisi gibi açık dünya tabanlı oyunları seviyorsanız be bu eğlenceyi mobil cihazlarınız üzerinde yaşamak istiyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Miami Saints : Crime lords, GTA serisinin Vice City adlı oyununa benzer bir hikayeyle karşımıza çıkıyor. Normalde kuzeydeki bir mafyanın üyesi olan kahramanımız bir anlaşmayı tamamlamak üzere güneye gönderiliyor. Miami'ye uçan kahramanımız anlaşma yerine varınca birşeylerin ters gittiğini anlıyor ve bir tuzağın içinde olduğu ortaya çıkıyor. Bu olayın üzerine kahramanımız intikam yemini ediyor. Biz de ona bu intikam mücadelesinde eşlik ediyoruz.

Miami Saints : Crime lords'da oyuncular hikaye boyunca ilerlerken farklı düşmanlarla ve çetelerle savaşmaktalar. Ayrıca oyunda birçok farklı silah seçeneğini kullanabiliyor, yoldaki araçları çalarak bu araçları kullanabiliyoruz. Ayrıca Miami'ye özel olarka sürat tekneleri de oyuna dahil edilmiş.

Miami Saints : Crime lords'da ekstra para kazanabiilmek için yan görevleri yapabilmemiz de mümkün. Ortalama bir grafik kalitesine sahip oyun çok karmaşık olmayan kontroller ile oynanabiliyor.