Mind Snares

Mind Snares

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 26
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici G5 Entertainment

Mind Snare, kaliteli bir bulmaca oyunu arayan herkesin denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.

Mind Snare, tamamen ücretsiz olarak sunulan ve hem iPad hem de iPhone cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu. Obje bulma oyunları oynamaktan hoşlananlara hitap eden Mind Snare'de ilginç ve tüyler ürperten mekanlarda kayıp nesneleri bulmaya çalışıyoruz.

Obje bulma oyunlarının en iyi yanları arasında çevre tasarımları ve modellemeler bulunuyor. Mind Snares'te de bu kavramlar bir hayli kaliteli bir şekilde ekrana yansıtılmış. Görsel olarak oyunda bir kalşte havası hakim ve hiçbir şekilde özensizlik hissine kapılmıyoruz.

Mind Snare'de işlenen konu şu şekilde; aceleyle toplantısına yetişmeye çalışan Alice büyük bir kaza geçiriyor ve kendisini hastanede bulunuyor. En azından görüntüde bir hastanedeymişiz gibi hissediyoruz. Gerçeği araştırmak için yola koyulan Alice bunun gerçek mi yoksa bir illüzyon mu olduğunu bulmaya çalışıyor. Elbette bu esnada şeytani güçlerle mücadele etme meşakkatine de katlanması gerekiyor.

Oyunda 80'den fazla bölüm bulunuyor ve her bölümde kendimizi bambaşka bir ortamda buluyoruz. Oyunun ana hikayesine ek olarak 21 adet mini oyun da bulunuyor. Farklı zorluk seviyelerine sahip olan Mind Snare obje bulma oyunlarından keyif alan herkesin mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.