Minecraft Earth APK

Minecraft Earth APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,172
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mojang

Minecraft Earth, Android telefonlarda ücretsiz oynanabilir artırılmış gerçeklik oyunu. Minecraft Earth APK olarak indirilebilir.

Minecraft Earth, mobil cihazlar için Minecraft'ı gerçek dünyaya getiren yepyeni bir artırılmış gerçeklik oyunudur. Minecraft Earth APK olarak Android telefonlara yüklenebilir.

Dünyanın en ünlü çoklu platform oyunu Minecraft, yepyeni sürümüyle Android cihazlarına geri döndü. Bu sefer Minecraft'ı oynama şeklinizi değiştirecek bazı şaşırtıcı özellikler geliyor.

Minecraft Earth Nedir?

Minecraft Earth, mobil cihazlarda oynanabilen artırılmış gerçeklik oyunu. Minecraft dünyasını gerçeğe getiriyor. Heyecan verici yolculuklara çıkabilir, arkadaşlarınızla inanılmaz kreasyonlar yaratabilir ve işinizi gerçek dünyaya tam boyutlu olarak getirebilirsiniz. Minecraft Earth, Android 8 ve üzeri cihazlarda çalışıyor.

Minecraft Earth’te tanıdık mobların yanı sıra birçok yenisiyle tanışacaksınız. Zamanla onların benzersiz çeşitlerini gösterebilecek ve binalarınızı bunlarla doldurabilirsiniz. Kaynakları toplayın, zorlukları aşın ve hayal gücünüzün meyvelerini başkalarıyla paylaşın. Yepyeni bir dünya sizi bekliyor.

Minecraft Earth APK Son Sürüm İndir

İlk defa Minecraft oyuncuları, fiziksel dünyadayken sanal dünyadaki her türlü aktiviteye katılabilecekleri bir dünyaya sahip olacaklar. Artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanan Minecraft Earth, kullanıcıya epik ve son derece sürükleyici bir Android oyun deneyimi sunuyor.

Gerçek dünyada oluştururken, araştırırken ve hayatta kalırken Minecraft'ın yeni bir boyutunu keşfet. Gezegene yayılmış bir inşaatçı ve kaşifler topluluğuna katıl, inşaatlar için kaynaklar topla, artırılmış gerçeklikte eşya yap ve sonra bu eşyaları gerçek boyutlarında yerleştir. Mini maceralar için başkalarıyla takım bile kurabilirsin.

  • Masa modunda harika eserler inşa et ve gerçek boyutlarında dünyaya yerleştir
  • Diğer inşaatçılarla işbirliği yap ve ortak şaheserler oluştur
  • Mahallenin yepyeni bir tarafını araştır ve zaman içindeki gelişimini izle
  • Çamurlu domuz gibi eşşiz yaratıkları keşfet ve yapılarını onlarla doldur