Miner Z

Miner Z

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 66
  • DOSYA BOYUTU 21.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Totebo Ltd

Miner Z, ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir zombi temalı hayatta kalma oyunu.

Mine Z, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış bir hayatta kalma oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebilecğeimiz bu oyunda kıyamet sonrası dünyanın zombiler tarafından işgal edilişi konu alınıyor.

Konuya göre dünyayı ele geçiren zombilere karşı yapabileceğimiz tek bir şey vardır, o da yeri kazmak ve onlardan mümkün olduğunca uzaklaşmak. Bizimle beraber pek fazla hayatta kalan olmadığı için bu kaos ortamında tek başımızayız ve neredeyse kazmaktan başka bir kurtuluş yolumuz yok. Elbette kazdıkça karşımıza yeni tehlikeler ve engeller çıkıyor.

Oyunda iki tıklama üzerine dayalı, kolay anlaşılan bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Hızlı ilerleyen, aksiyon odaklı bölümler oyunu uzun süreler boyunca sıkılmadan oynayabilemizi sağlıyor. Beklenmedik zamanlarda karşımıza çıkan güçlendiriciler bölümler sırasında avantaj elde etmemizi sağlıyor.

Retro grafiklere sahip olan Mine Z, oyunculara orijinal bir deneyim yaşatmayı başarıyor. Genel olarak başarılı bir yapıya sahip olan Mine Z, bu tarz retro oyunlar oynamaktan keyif alanların kaçırmaması gereken fırsatlardan birisi.