Mixt

Mixt

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 17
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Massive Papaya

Mixt uygulaması sayesinde Android cihazlarınıza stil ve şıklık kazandırabilirsiniz. Birbirinden muhteşem duvar kağıtlarını kısa sürede oluşturabilirsiniz.

Mixt, Android işletim sistemi üzerinde çalışan bir kişiselleştirme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama ile birbirinden şık ve renkli duvar kağıtlarını kısa sürede oluşturabilirsiniz.

Duvar kağıdı oluşturma uygulaması olarak karşımıza çıkan Mixt, birbirinden şık duvar kağıtları oluşturmanıza imkan sağlıyor. Seçeceiğimiz iki renk arasında geçiş yaparak sade ve düz bir duvar kağıdı oluşturabiliyoruz. Sadelikten yana olanların mutlaka hoşuna gidecek olan uygulama ile gradientler oluşturabilir ve sınırsız şekilde duvarkağıdı olarak ayarlayabilirsiniz. İki renk arasındaki geçiş ise tamamen sizin zevkinize göre oluyor. Karışım oranı, renk doygunluğu, renk yoğunluğu gibi kritik noktaları ayarlayabilirsiniz. Oluşturduğunuz gradientleri telefonunuza kayıt edebilir ve diğer arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Mixt uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Mixt uygulamasını Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.