ModelClub

ModelClub

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 145
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Harlex Projects LP

ModelClub, Android işletim sisteminde çalışan ve zengin erkekler ile güzel kadınları bir araya getiren bir sosyal medya uygulamasıdır.

ModelClub, Android telefon ve tabletler için sosyal medya uygulamasıdır.

CEO, üst yönetici, patron, girişimci, güzellik kraliçesi, super model ya da modelsiniz ve size uygun birilerini Tinder, Facebook, Instagram, Snapchat, Twitter vb. platformlardan bulamıyor ve bir başkasını mı arıyorsunuz? O zaman ModelClub tam size göre bir uygulama. Milyoner erkekler ile super modelleri bir araya getiren bu uygulama sayesinde, artık "modeller de fakirlerle mi çıksın?" die sorular sorulmasının da önüne geçilecek.

Daha önce de buna benzer girişimleri olan İngiltre merkezli Harlex Projects tarafından geliştirilen ModelClub, gizliden gizliye değil; tam olarak zenginleri ve güzel kadınları bir araya getirmek için geliştirilmiş bir uygulama. Eğer güzel bir kadınsanız, ModelClub'a ücretsiz şekilde kayıt olabiliyorsunuz. Sizden sadece küçük bir videoyla fotoğrafınızdaki kişi olduğunuzu kanıtlamanız isteniyor. Erkekseniz de uygulamaya ücretsiz olarak kayıt olabiliyorsunuz; ancak chat ya da video-chat yapmak istiyorsanız, 50 dolar ödemeniz gerekiyor. Böylece kullanıcı kitlesini daha "kaliteli" yapacağını düşünen geliştiriciler, yakın zamanda Türkiye- Orda Doğu ve Rusya gibi bölgelerde agresif bir büyüme amaçladıklarını da söylüyorlar.

Artık ülkemizde de kullanılan ve halihazırda günlük 10,000 kullanıcı sayısına ulaşmayı da başaran bu uygulama, Instagram benzeri arayüzü ile oldukça kolay kullanılabiliyor ve istenirse rahatça sohbete de girilebiliyor.