Modern Combat Versus

Modern Combat Versus

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,432
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Modern Combat Versus online olarak oynayabileceğiniz bir ücretsiz FPS oyunu

Modern Combat Versus geliştirdiği başarılı mobil oyunlar ile tanıdığımız Gameloft tarafından hazırlanan yeni bir FPS oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Modern Combat Versus'da 4'erlik takımlar halinde diğer oyunculara karşı savaşmaktayız. Oyunda farklı oyun modları bulunuyor ve bize farklı kahraman seçenekleri sunuluyor. Bu kahramanlar sahip oldukları yetenekler ve kullanabildikleri çeşitli silahlar sayesinde farklı oyun stilleri sunmaktalar. Kahramanınızı seçtikten sonra online karşılaşmalara dahil olabiliyor ve aksiyona dalabiliyoruz.

Modern Combat Versus'da oyuncular klanlar kurabilmekteler. Ayrıca sezon sistemi de mevcut, aylık sezonlarda kupalar kazanabiliyor, liglerde mücadele ederek üst liglere yükselebiliyorsunuz.

Modern Combat Versus'da zengin kişiselleştirme seçenekleri sunulsa da oyuncular, oyunun pay to win olmasından şikayet etmekte. Modern Combat Versus yüksek grafik kalitesine sahip, oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Service Pack 1 yüklü Windows 7 işletim sistemi

- 2.93 GHz Intel Core i3 işlemci

- 4 GB RAM

- Intel HD Graphics 4000, 5500, 510, 515, AMD Radeon R4 veya R5 serisi ekran kartı

- DirectX 10

- 3 GB boş depolama alanı

- Ses kartı

- İnternet bağlantısı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme