Monster Shooter 2

Monster Shooter 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 985
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gamelion Studios

Monster Shooter 2 oldukça eğlenceli bir Android oyunudur

Monster Shooter 2 kullanıcılara yüksek dozda aksiyon sunan ve Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz shooter türünde bir mobil oyundur.

Monster Shooter 2 ilk oyunun kaldığı yerden maceraya devam ediyor. İlk oyunun sonunda kahramanımız DumDum sevimli dostu olan kediciği zorlu bir mücadeleden sonra garip canavarların elinden kurtarmıştır. Herşey bir süreliğine rüya gibi giderken sevimsiz canavarlar yeniden geri dönmüştür. Fakat bu sefer sadece DumDum değil, bütün dünya tehlike altındadır. Yine de DumDum'un şansı yaver gitmiştir ve dünyayı savunabilmek için gerekli cephaneyi ve silahları bulabilmiştir. Hatta için girebileceği savaş robotları bile hizmetindedir.

Monster Shooter 2'de kahramanımız DumDum'u kuşbakışı olarak kontrol ederek dört bir yandan bize doğru yaklaşan canavarları yok etmeye çalışıyoruz. Oyunda birçok farklı ve heyecan verici silahı kullanabilmekte ve geliştirebilmekteyiz. Oyunda aksiyon bir an olsun durulmuyor ve bolca çatışma bizleri bekliyor.

Monster Shooter 2'de bölüm sonlarında kuvvetli bölümsonu canavarlarıyla karşılaşabiliyoruz ve özel ödüllere sahip olabiliyoruz. Oyunun eğlenceli tek kişilik senaryo modunun yanında arkadaşlarımızla ortak olarak oyunu oynayabilmemiz de mümkündür. Oldukça hoş grafiklere de sahip oyun denenmeyi hakediyor.