Monster vs Sheep

Monster vs Sheep

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 33
  • DOSYA BOYUTU 31.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Goon Studios LLC

Monster vs Sheep, bol bol aksiyon olan ve oynarken kendinizden geçeceğiniz eğlenceli ve heyecanlı bir Android oyunu.

Monster vs Sheep, sinirlendiği için şehri yok etmeye başlayan bir canavarı durdurmanız gereken eğlenceli ve heyecanlı bir android oyunu. Ücreti karşılığında satın alarak oynayabileceğiniz oyunun içerisinde herhangi bir satın alma seçeneği bulunmuyor. Sadece tek bir defa ödeme yaparak sınırsız oynayabiliyorsunuz.

Grafiklerinden oynanışına kadar oldukça iyi ve kaliteli bir oyun olan Monster vs Sheep'de yapmanız gereken şey basit aslında. Elinize geçen tüm kuzuları canavarın ağzına atarak onun şehiri yok etmesini engellemeye çalışmanız gerekiyor. Birbirinden heyecanlı 32 farklı bölümden oluşan oyunda her bölümün heyecanı ve zorluğu da farklı elbette.

3 boyutlu ve eğlenceli oyun oynayarak keyifli vakit geçirmek isteyenlerin deneyebileceği oyunun tek negatif yanı ise ücretli olması. Fakat kalitesi nedeniyle bu kadar cüzi bir miktarda parayı hakettiğini düşünüyorum.

Oyundaki liderlik sıralamasında üstlere çıkabilmek için yeteneklerinizi konuşturup canavarı şehire zarar vermeden durdurmanız gerekiyor. Ayrıca oynadıkça oyun içerisinde yer alan başarımları da kazanıyorsunuz. Yapı olarak basit olmasına rağmen başarılı olmak için uğraş gerektiren oyun sayesinde boş vakitlerinizi keyifli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Son zamanlarda android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayacak oyun bulma konusunda sıkıtnı yaşıyorsanız Monster vs Sheep oyununu mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim.