Mortadelo & Filemon: Frenzy Drive

Mortadelo & Filemon: Frenzy Drive

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 332
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Immersive Interactive

Mortadelo & Filemon: Frenzy Drive ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil yarış oyunudur

Mortadelo & Filemon: Frenzy Drive hızlı ve eğlenceli bir oynanışı güzel grafiklerle birleştiren bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kurtaran akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Mortadelo & Filemon: Frenzy Drive'da Mortadelo ve Filemon adlı kahramanlarımızın hikayesi konu alınıyor. Yaşadıkları şehir Jimmy the Freak tarafından tehdit edilen bu iki kahramanımız bu azılı suçluyu durdurmak için güç birliği yapıyorlar ve araçlarına atlayarak Jimmy'nin peşine düşüyorlar. Biz de onlara bu maceralarında katılıyoruz ve eğlenceye ortak oluyoruz.

Mortadelo & Filemon: Frenzy Drive'ın oynanışı oldukça renkli. Bir aksiyon oyunu ile yarş oyununun karışımı olarak tanımlanabilecek oyunda kahramanlarımız araçları ile yol alırken bir yandan da silahlarımızı kullanarak düşmanlarımızın bizi durdurmasını engellemeye çalışıyoruz. Yol üzerindeki engellerden ve düşman ateşinden de kaçmamız gerekiyor. Yani bolca heyecan bizi bekliyor.

Mortadelo & Filemon: Frenzy Drive içerisinde farklı araç seçenekleri, kahramanlarımız için komik kostüm çeşitleri bizi bekliyor. Güzel ve göze hoş görünen grafiklerle süslenmiş oyun kısa sürede bağımlılık yapabilmekte.