Motorola Spotlight Player

Motorola Spotlight Player

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 63
  • DOSYA BOYUTU 19.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Motorola Mobility LLC.

Motorola Spotlight Player, Motorola tarafından geliştirilen ve sadece Moto X kullanıcılarının yararlanabilecekleri farklı bir hikaye anlatım deneyimidir.

Google'ın Motorola'yı satın almasının ardından Motorola tarafında yaşanan değişiklikler gözden kaçacak gibi değil. Kullanıcı deneyimini arttırmak ve kullanıcılarına farklı deneyimler yaşatmak için sürekli olarak yeni şeyler üretmeye çalışan Motorola'nın son bombası Spotlight Player oldu.

Ünlü yönetmenler tarafından animasyon olarak hazırlanan farklı hikayeleri teknolojiyle birleştirerek, kullanıcılara 3 boyutlu bir ortamda oldukça etkileşimli bir şekilde sunan Motorola Spotlight Player, tamamen kullanıcıların yüzünü güldürmek ve kullanıcıları eğlendirmek için ortaya çıkan bir uygulama.

Sıradışı bir izleme deneyimi için ortaya çıkan Spotlight Player üzerinde yer alan ilk hikaye, Pixar, Geri's Game ve Ratatouille'nin yaratıcısı olan Oscar ödüllü yönetmen Jan Pinkava tarafından yazılan Windy Day adlı animasyon oldu.

Gelenekselleşen izleme yönteminin oldukça dışına çıkarak, bu kez kamera kontrolünü elinize alarak izleyebileceğiniz animasyonlar sayesinde sürekli olarak yeni sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Moto X için özel olarak uyarlanan bir uygulama olan Spotlight Player'ı özellikle Moto X sahiplerinin mutlaka denemelerini öneriyorum.