Mustache Booth

Mustache Booth

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,251
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Turkey Based Games

Mustache Booth ile fotoğraflarınıza bıyık ekleyebilirsiniz

Mustache Booth, bıyıklı fotoğraf yapma konusunda kullanıcılara yardımcı olan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Fotoğraflara bıyık ekleme işlemini oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan Mustache Booth'da birçok farklı bıyık çeşidi kullanıcılara sunulmakta. Bu bıyık çeşitlerinden hoşumuza en çok gidenini seçerek fotoğraflarımız üzerine uygulayabiliyor, vaktimizi daha eğlenceli bir şekilde geçirerek arkadaşlarımıza komik şakalar hazırlayabiliyoruz.

Mustache Booth bize bıyık eklemek için kullanacağımız fotoğrafları farklı kaynaklardan seçme imkanı sunuyor. Android cihazımızın galerisinde yer alan fotoğraflardan birini uygulamaya tanıtabilmenin yanında direkt olarak uygulama içerisinde yer alan kamera ile yeni bir fotoğraf çekebilir ve uygulamada kullanabiliriz. Bundan sonra programın bıyık galerisine göz atarak çok sayıdaki bıyık seçeneğinden birini fotoğrafımıza ekleyebiliyoruz.

Mustache Booth'un güzel bir yönü ekleyeceğimiz bıyıkları fotoğraflara göre döndürebilmemize ve yeniden boyutlandırmamıza imkan tanımasıdır. Bu sayede fotoğraflarımızla daha çok uyum sağlayan ve daha erkeksi bıyıklar yaratabiliyoruz.

Uygulama ile bıyık ekleme işlemini bitirdikten sonra bu çalışmaları telefonumuza kaydedebilmenin yanında sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla veya e-posta yoluyla paylaşabilmekteyiz.