My Boo

My Boo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,024
  • DOSYA BOYUTU 24.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tapps

My Boo, Android cihazlarınız üzerinde Boo isimli evcil hayvanla ilgilenmeniz gereken enteresan ve eğlenceli bir hayvan besleme oyunudur.

My Boo, bir zamanların en popüler çocuk oyuncaklarından olan sanal petleri Android cihazlarınıza getiren eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunudur. Android ve iOS platformları üzerinde ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan My Boo oyununda, Boo isimli sanal petiniz ile ilgilenmeniz gerekiyor.

Oyunculara heyecanlı ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunan My Boo'da keyifli vakit geçireceğinize eminim. Boo'yu besleyeceğiniz, banyo yaptıracağınız, giydireceğiniz ve ilgileneceğiniz oyunda kısacası Boo'nun herşeyini siz yapıyorsunuz. Besleme ve giydirme dışında Boo'ya bazı numaralar öğreterek bunları tekrarlarken izleyebiliyorsunuz. Uygulama içerisinde bulunan sosyal medya entegrasyonu sayesinde petiniz ile geçirdiğiniz en güzel dakikaları sosyal medya platformlarında arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Oyun içerisinde Boo'ya giydirebileceğiniz farklı kıyafetler bulunmaktadır. Bu kıyafetler arasında istediğinizi seçmekte tamamen özgürsünüz. Ayrıca Boo'yu tıpkı gerçek hayatta kendi beslendiğiniz gibi beslemek zorundasınız. Boo'ya sebzeler, şekerler, pizza ve meyveler yedirebilirsiniz. Tabi birde Boo'nun pislenmemesi için düzenli olarak yıkamanız gerekmektedir.

Kendi evi ile birlikte gelen Boo'nun evini dekore edebiliyorsunuz. Ayrıca oyun içerisinde yer alan ufak oyunları da oynayarak keyifli vakit geçirbilirsiniz. Eğer bir sanal petinizin olmasını istiyorsanız My Boo uygulamasını Android telefon ve tabletlerinie ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.