My Cafe APK

My Cafe APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,169
  • DOSYA BOYUTU 93 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Melsoft Games

My Cafe APK Android platformunda akıllı telefonlarda ücretsiz oynanabilir kafe ve restoran işletme oyunu olarak yerini alıyor.

My Cafe APK, eğer sağda solda Starbucks görmekten sıkıldıysanız ve kendi kahve dükkanınızın başına geçmek istiyorsanız size bolca eğlence sunabilecek bir kafe - restoran işletme oyunu.

My Cafe APK İndir

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olan My Cafe: Recipes & Stories'de oyuncular kendi halinde küçük bir şehre oldujkça şık bir kafe açıyorlar ve bu kafelerinin müşteriler tarafından tutulan bir yer olabilmesi için mücadele ediyorlar. Kafenizi farklı amaçlara hitap edecek şekilde geliştirebilmeniz mümkün. Dilerseniz yemek servisi verebilir, dilerseniz bir pastaneye dönüştürebilirsiniz. My Cafe: Recipes & Stories bu yönüyle bir restoran oyunu veya pastane oyunu gibi de düşünülebilir. My Cafe: Recipes & Stories'de başarılı olabilmek için ihtiyaç duyulan elemanları işe almalı, menüdeki fiyatları belirlemeli ve müşterilerinizi memnun tutmalısınız.

My Cafe: Recipes & Stories'de kendi kafemizi seçeceğimiz mobilyalarla ve diğer dekoratif öğelerle güzelleştirebiliyoruz. Oyunun hikayesinde karşımıza farklı sürprizler çıkabiliyor ve bu sürprizlere karşı hızlı bir şekilde duruma uyum sağlamamız gerekiyor. Ayrıca kafenizi kurduğunuz şehrin gizli kalmış sırlarını da dedikodular aracılığıyla keşfedebiliyorsunuz. Oyun boyunca başarılar kazandıkça yeni tarifelerin kilidini açabilmektesiniz.

My Cafe: Recipes & Stories sosyal bir oyun. Yani oyunda arkadaşlarınızla etkileşime girebiliyor, kafelerini nasıl işlettiklerine göz atabiliyorsunuz.

  • Restoran oyunu simülasyonu: My Cafe (Kafem) ile hayalinizdeki kafe veya restorana sahip olabilir ve büyütebilirsiniz. Kafeteryanızı dilediğiniz gibi dekore edin, personel işe alın ve eğitin, kafe menülerini belirleyin ve hatta fiyatlarını ayarlayın.
  • Restoranı dekore edin: Tasarım yeteneğiniz var mı? İç tasarım becerilerinizi geliştirin. Bu yemek yapma oyununda sayısız dekor stili arasından seçim yapabilir, mobilyaların yerlerini istediğiniz gibi ayarlayabilir ve tamamen size ait bir kafe yapabilirsiniz.
  • Restoranınızda interaktif hikayeler: Gerçek bir restoran sahibi olarak farklı geçmişleri olan müşterilerinizle tanışacaksınız. Bu restoran oyununda müşterilerle farklı diyalog hatları arasında seçim yapabilir ve hikayenizin sizi nereye götürdüğünü görebilirsiniz. Drama mı seversiniz romantizm mi? My Cafe’de seçim tamamen sizin!
  • Sosyalleşin: Arkadaşlarınızla oynayın ve diğer restoran sahiplerine karşı rekabet etmek için aynı fikirde olan kafe severlerle tanışın. Festival görevlerini yerine getirin ve birlikte şehrinizi başarıya götürün.