My Tamagotchi Forever

My Tamagotchi Forever

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 23
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BANDAI NAMCO Entertainment Inc.

Popüler oyuncak Tamagotchi, mobil oyun olarak karşımızda.

My Tamagotchi Forever, 90’lı yıllarda oldukça popüler olan oyuncaklardan Tamagotchi’yi mobile taşıyan yapımlardan. Ufacık ekranından bakımını üstlendiğimiz sanal bebekler artık mobil cihazımızda. BANDAI tarafından geliştirilen oyunda da kendi Tamagotchi karakterimizi yetiştiriyoruz.

Şimdiki neslin anlam veremeyeceği, döneminin popüler oyuncaklardan biri olan Tamagotchi, mobil oyun olarak karşımıza çıkıyor. Çocuklar kadar o günlere dönmek isteyen yetişkinlerin de ilgisini çekeceğini düşündüğüm sanal bebek bakma oyununda Tamagotchi karakterlerini büyütüyoruz. Karınlarını doyurma, banyo yaptırma, oyun oynama, uyutma kısacası bir bebek ile yapılabilecek her şeyi ilgi isteyen bu sevimli karakterlerle yapıyoruz.

Sevimli bebeklerin oyunlar oynayıp eğlendiği Tamatown’da geçen oyunda mini oyunlar da yer almakta. Mini oyunları oynayarak seviye atlayıp jeton kazanabiliyoruz. Jetonlarla Tamagotchi’miz için yeni yiyecek ve içecek, giyecekler alıyor, Tamatown’u güzelleştiren renkli öğelerin kilidini açıyoruz.