Myth of Pirates

Myth of Pirates

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 155
  • DOSYA BOYUTU 22 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici divmob games

Myth of Pirates ücretsiz bir Android oyunudur

Myth of Pirateskorsanların tehlike dolu savaşlarını konu alan ücretsiz bir Android korsan oyunudur.

Arcade tadındaki aksiyon oyununda tayfalarımızı seçerek kendimize ait korsan ordumuzu kuruyoruz ve diğer korsanlarla ölesiye bir mücadeleye giriyoruz. Gemimizi okyanuslar üzerinde yönetirken inanılmaz hazineleri bulmalıyız ve denizlerin hükümdarı olmalıyız. Tayfalarımızla adadan adaya dolaşarak önümüze çıkan her ne olursa olsun alt etmeliyiz ve bu fantastik yolculukta kendi rotamızı çizmeliyiz.

Myth of Pirates oynarken tayfamızı dikkatlice seçmeli, en güçlü ekipmanı kullanmalı ve özel yeteneklerimizi etkin bir şekilde savaş alanında uygulamalıyız. Güçlü RPG öğelerini barındıran Myth of Pirates'ta çok sayıda görev peşinde koşmaktayız ve oyunda ilerledikçe yeni özel yetenekleri ve ekipmanı açabilmekteyiz. Oyunda silah, giysi, şapka gibi yüzlerce farklı ekipman bizi beklemekte. Savaşların kaderini değiştirebilen çok sayıda özel yetenek oyunun vazgeçilmez bir parçası halinde.

Özel çizim grafiklere sahip korsan oyunumuz hem HD kaliteyi hem de standart kaliteyi desteklemektedir. Güçlü bölüm sonu canavarları ile yapacağımız savaşlar için Marine, Pirate, Undead olmak üzere 3 farklı taraftan birini seçebiliriz.