Nadirim

Nadirim

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 414
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Twisted Tribe

MMORPG türündeki başarılı online tarayıcı oyunu Nadirim Binbir Gece Masallarından esinlenerek hazırlanmış bir yapımdır.

Twisted Tribe tarafından satın alınarak sorunlarla dolu bir geçmişi ardında bırakan Nadirim kapalı betasının ardından büyük bir kullanıcı kitlesinin hizmetine sunuldu. MMORPG türündeki başarılı online tarayıcı oyunu Nadirim Binbir Gece Masallarından esinlenerek hazırlanmış bir yapımdır.

Bu yüzden oyunun kültürel ve sanatsal bir yönünün de olduğunu söylemek mümkün, oyunun geçtiği mekanlar ve oyundaki karakterler esinlenen konsepte uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Birbirinden farklı oyun içi karakter sınıfını bünyesinde barındıran yapımın en dikkat çeken yenilikçi özelliklerinden biriside karakter sınıflarının yanı sıra mob türlerinin de bulunuyor olması.

Oyunun binbir gece masallarından esinlendiğini söylemiştik öyle ki oyun boyunca bol bol sihirli lamba, cin ve diğer masal ürünü karakter ve nesnelere sık sık rastlıyoruz zaten oyunun büyük bir kısmı arap kültürüne göre dizayn edilmiş. Oyunda sınıf ve mob türlerinin olduğunu söylemiştik öncelikle karakter sınıflarına bakacak olursak 3 farklı karakter sınıfı bizleri karşılıyor;

-          Sage

-          Rouge

-          Warrior

Oyunun karakter sınıfları klasik özellikleri barındıran sınıflardan, uzak mesafe dövüşçüler, yakın mesafe ve ikisinin ortası bir karakter sınıfı. Oyundaki mob türlerini sıralayacak olursak;

-          Animal

-          Human

-          Mythic

-          Creature

-          Boss

MMORPG oyunu denince akla gelen şeylerden biriside görevler olur, Nadirim görevler bakımından oldukça zengin şeyler sunmakta, birbirini tekrar eden basit ve sıkıcı görevlerin dışında daha oyunu oyuncuya sevdiren görevleri ile kalitesini arttıran yapım PvP savaşlarının da yer alması başka bir artı. Ayrıca zengin NPC’ler ile bizleri harika PvE mücadeleleri de bekliyor. Başarılı ve farklı konsepti ile dikkat çeken Nadirim’i MMORPG oyunu seviyorsanız kesinlikle denemenizde fayda var.