Netlog

Netlog

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,428
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MassiveMedia

Netlog, diğer popüler sosyal medya ağlarına benzer olarak Android cihazlarınız üzerinden kendinize özel bir sosyal arkadaşlık alanı oluşturduğunuz güzel bir uygulamadır.

Netlog, Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz eğlenceli ve etkileyici sosyal medya ağlarından bir tanesidir.

Arkadaşlarınız ile birlikte sürekli iletişimde kalarak, onların ne yaptıklarını takip edebilir, fotoğraflarını kontrol edebilir ve ziyaretçi defterlerine kayıt olabilirsiniz.

Kendi profilinize bloglar, videolar, ziyaretçi defteri ve fotoğraflar ekleyerek daha dikkat çekici hale getirebilmek mümkün. 100 milyondan fazla kişinin kullandığı Netlog'un Android uygulaması tamamen ücretsiz. Hemen indirerek sizde yeni arkadaşlar edinebilir ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Eğer hali hazırda bir Netlog üyeliğiniz yok ise uygulamayı yükledikten sonta bir kaç adımda hızlıca kayıt olarak hesabınızı açabiliyorsunuz. Hesap oluşturduktan sonra yapmanız gereken şey profilinizi süslemek ve güzelleştirmek. Etkileyici bir profil oluşturmak için fotoğraf, blog ve video gibi tüm içerikleri ekleyebilirsiniz.