New York City Criminal Case 3D

New York City Criminal Case 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 153
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici VascoGames

New York City Criminal Case 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

New York City Criminal Case 3D yoğun aksiyon içeren ve geniş bir açık dünya üzerinde dilediğimiz yapabilmemize imkan tanıyan bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan New York City Criminal Case 3D'de GTA serisindeki oyunlara benzeyen bir oynanış tecrübesi bizi bekliyor. Oyunda dünyanın en büyük metropollerinden olan New York şehrine konuk oluyoruz ve bu şehirde kendi suç imparatorluğumuzu kurmaya çalışıyoruz. Bu işe sıfırdan başlamaktayız. İlk olarak basit araba hırsızlıkları gibi görevler yaparken yavaş yavaş yükselerek kiralık katil görevlerini tamamlamaya çalışıyoruz.

New York City Criminal Case 3D'de arabaların yanısıra hızlı motorlar, helikopterler ve hatta tanklar gibi araçlarla etrafta terör estirebilmekteyiz. Ayrıca kahramanımız tabancalar, makinalı tüfekler gibi silahlara ilave olarak roket atar gibi uçuk silahları kullanabiliyor. Oyun içerisinde birçok farklı görev türü bulunmakta.

New York City Criminal Case 3D ortalama bir grafik kalitesine sahip.