NGL APK

NGL APK

kullanıcı

NGL APK'daki profil linkinizi Instagram hikayenizde paylaşın ve insanların size anonim bir şekilde soru sormasını sağlayın.

Çoğu Instagram kullanıcısının kullanmakta olduğu NGL APK, takipçilerinizin size anonim sorular sormasına olanak tanıyor. Yapmanız gerekeneler çok basit. NGL linkinizi Instagram hikayenizde paylaşın ve insanlardan gelecek olan soruları bekleyin. Soru soran kişileri kesinlikle bilemezsiniz ve bu da insanların sizin hakkınızda korkmadan düşüncelerini ifade etmesine yol açar.

Hikayenize link eklemek için uygulamadaki tüm işlemleri tamamlayıp, bir profil kurmalısınız. Profilinizin yalnızca size özel olduğunu unutmayın. Bu sayede soruların soruları yalnızca siz görüntüleyebilir ve yanıtlayabilirsiniz. Hikayenize kendi linkinizi paylaştıktan sonra NGL panelinize erişin ve tüm soruları görüntüleyin. İçlerinden kendi istediğiniz soruları seçerek kolayca yanıtlayabilirsiniz. 

NGL APK İndir

Normal Instagram soru-cevap widget'ına kıyasla, NGL APK indirerek insanların size anonim sorular sormasına imkan tanıyabilirsiniz. Çeşitli absürt sorulara mazur kalabilirsiniz. Tüm olasılıkları aklınızda tutarak insanların sizin hakkınızdaki düşüncelerini veya sorularını görebilirsiniz. 

NGL APK Özellikleri

  • NGL linkini Instagram hikayen veya farklı bir yerde paylaş
  • Arkadaşların doğrudan Instagram hikayen üzerinden mesaj göndersin
  • NGL panelinizdeki gelen soruları görüntüleyin ve aralarında seçim yapın
  • Gelen her türden soruları istediğiniz şekilde yanıtlayın