Noblemen: 1896

Noblemen: 1896

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 375
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Foursaken Media

Noblemen: 1896, Android telefonda ücretsiz oynayabileceğiniz aksiyon yüklü TPS oyunu.

Noblemen: 1896, tarihi mobil oyunlara ilginiz varsa Android telefonda keyifle oynayacağınız kaliteli bir yapım. Tarihte önemli olayların gerçekleştiği 1896 yılında geçen oyunda bir asilzadenin yerine geçiyor, ordunuzu zafere götürmek için mücadele ediyorsunuz.

Eski dönem savaş oyunlarını sevenlere şiddetle önereceğim yapımların başında geliyor Noblemen: 1896. Hem telefon hem de tablette rahat oynanış sunan yenilikçi kontrol sistemine sahip oyunda atmosfer tek kelimeyle “harika” hazırlanmış. Dönemin topları, gemileri, kaleleri, makineli tüfekleri dahil her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Daha da güzeli; film sahnelerini aratmayacak sahneler yaşatıyor oyun bizlere. Tam karşınızda, arkanızda, sağınızda ve solunuzda aksiyon hiç dinmiyor. Sürekli siper alıyor, düşmana görünmeden arkadaşlarınızın da desteğiyle ortalığı temizleyerek ilerliyorsunuz. Çok açıkta savaşırsanız hiçbir şansınız yok. Bu arada direkt savaşa girmiyorsunuz. Öncelikle harita üzerinde saldırı noktalarını işaretleyip nasıl bir strateji izleyeceğinizi belirliyorsunuz. Bu, çoğu savaş oyununda olmayan bir detay ve oldukça hoşuma gitti.

Üçüncü şahıs kamera açısından (TPS) oynanış sunan yapımda oldukça geniş bir harita üzerinden görevleri tamamlayarak ilerliyoruz. Savaşlar fazla uzun sürmüyor, karşılıklı mavi ve kırmızı bayrak taşıyan iki grup arasında oluyor.