Notegraphy

Notegraphy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 982
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Notegraphy

Twitter'a benzerliğiyle dikkat çeken bu uygulama ile paylaşımlarınıza profesyonel ellerden çıkma tasarımlar ile farklılık katabilirsiniz.

Uygulama marketlerde pek çok farklı türde sosyal paylaşım uygulamaları bulunmakta. Fakat bunlardan çok azı orijinal kullanım özellikleri sunabiliyor. Notegraphy ise sıradan uygulamaların tersine farklı ve etkileyici yapısıyla dikkat çekiyor.

Android ve iOS cihazlar için üretilen bu uygulama ile yepyeni bir paylaşım deneyimine şahit olacaksınız. Uygulama temel olarak Twitter'a benzerliğiyle dikakt çekse de özelleştirme bakımından daha fazla seçenek sunuyor. Bu uygulamayı kullanarak fikirlerinizi, düşüncelerinizi, hoşunuza giden cümleleri ve özlü sözleri arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz. Uygulamanın temel işlevi elbette bununla sınırlı kalmıyor.

Tamamı profesyonel tasarımcılar tarafından tasarlanan 25'ten fazla yazı tipine sahip olan uygulama ile paylaşımlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Kullanımı ise son derece kolay; yazın, düzenleyin ve paylaşın. Otomatik formatlama özelliği ile başka hiçbir düzenleme yapmanıza gerek yok. Son derece hızlı çalışan uygulama aynı zamanda Twitter, Tumblr, Facebook ve Instagram gibi popüler sosyal medya araçlarıyla da entegre bir şekilde çalışabilmekte.

Hiçbir kısıtlaması bulunmayan Notegraphy ile ister tek bir cümle isterseniz de paragraflarca yazı paylaşabilirsiniz. Farklı bir sosyal paylaşım deneyimi yaşamak istiyorsanız Notegraphy'yi mutlaka denemenizi öneriyorum.