Nudge

Nudge

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 59
  • DOSYA BOYUTU 6.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nudge, LLC

Nudge, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sağlık uygulamasıdır.

Nudge, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir sağlık ve fitness uygulamasıdır. Nudge'ın en önemli özelliği ise pek çok farklı sağlık uygulamasını tek bir platformda toplaması diyebilirim.

Kilo vermek ve sağlıklı yaşamak için egzersizlerinizi ve yediklerinizin takibini tutmak gayet iyi bir yöntem olabilir. Fakat bu zaman zaman zor olabiliyor çünkü farklı farklı bir çok uygulamayı kullanmak zorunda kalıyorsunuz.

Bu da motivasyonunuzu yüksek tutmanıza engel oluyor olabilir. Fakat Nudge bütün bu farklı uygulamalardaki özellikleri tek bir uygulama üzerinden yapmanızı sağlıyor. Egzersizden içtiğiniz suya kadar her şeyi bu uygulama ile takip edebiliyorsunuz.

Uygulama otomatik olarak  RunKeeper, Moves, Fitbit gibi uygulamalara bağlanıyor ve oralardan bilgileri import ediyor. Böylece tek bir uygulama üzerinden her türlü bilginizi takip etme şansı yakalıyorsunuz.

Uygulama yediğiniz yiyeceklerden içtiğiniz içeceklere, yaptığınız egzersizden enerji seviyenize kadar her şeyi takip etmenizi sağlıyor. Bu bilgilerden de ne kadar sağlıklı yaşadığınızı tespit ediyor ve buna göre neler yapmanız gerektiği ile ilgili öneriler sunuyor.

Bununla birikte uygulama ile "Clubs" adı verilen sosyal alanlara da bağlanabiliyorsunuz. Buralarda diğer Nudge kullanıcıları ile iletişime geçebiliyor ve onların deneyimlerini öğrenebiliyor ve kendi deneyimlerinizi paylaşabiliyorsunuz.

Günlük veya uzun vadede sağlık durumunuzu takip etmek istiyorsanız Nudge uygulamasına göz atmanızı öneririm.