Number 1 TV & FM

Number 1 TV & FM

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,079
  • DOSYA BOYUTU 1.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Number1 Media Group

Number 1 grubunun, televizyon ve radyo kanallarını takip edebileceğiniz Android uygulaması.

Number 1 uygulaması, tv, radyo yayınlarının tamamını, mobil cihazınızdan canlı olarak seyredebildiğiniz bir uygulamadır.

Müziksiz yapamam diyorsanız, uygulamayı yükleyerek Number 1 TV, Number 1 Türk ve Number 1 FM ve Number 1 Türk FM  kanallarını canlı olarak takip edebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Canlı yayınları takip etmek dışında, kanalların güncel frekanslarına ulaşabilir, top 10 listesini görebilir,  en yeni müzik haberlerini kolayca takip edebilirsiniz. Kanalları canlı takip ederken, sosyal medya üzerinden ulaşmak isterseniz Twitter ve Facebook butonlarıyla resmi hesaplara ulaşabilirsiniz. Kullanımı gayet kolay olan uygulamayı kullanırken kesintiler ve donma problemleri yaşamamak için internet bağlantı hızınızın yüksek olmasında büyük fayda var. İstediğiniz her yerden, her zaman Number 1 kanallarını kolayca seyredebilirsiniz.

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz Number 1 uygulamasını ücretsiz olarak indirip, müziklerle keyifli vakit geçirebilirsiniz.