Nutty Fluffies Rollercoaster

Nutty Fluffies Rollercoaster

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 184
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici UbiSoft Entertainment

Nutty Fluffies Rollercoaster, rollercoaster kaptanı olarak yönlendirdiğiniz harika ve eğlenceli bir Android oyunudur.

Nutty Fluffies Rollercoaster, yurtdışındaki oyun parklarında bulunan rollercoaster denilen trenin kaptanlığını yaptığınız müthiş ve eğlenceli bir Android uygulamasıdır. Oldukça heyecanlı oyun yapısına sahip uygulamada tren ile birlikte raylarda ilerlerken havadaki kalpleri toplayarak altın kazanmalısınız.

Rahatça oynayabileceğiniz oyunda, indirip kurulumu yaptıktan sonra, oyunu size verdiği 50 altın ile birlikte ilk pistinizi inşa ederek oyuna başlıyorsunuz. Trende arkadanızda bulunan kedi, köpek, fare, domuz ve fillerinde yardımıyla havadaki kalpleri toplayarak altın kazanıyorsunuz. Kazandığınız altınları kullanarak yeni ray pistleri yaptırıp farklı heyecanlar yaşayabilrsiniz. Birden çok dünyada bulunan onlarda pistin hepsini tek tek yaptırarak oldukça eğlenebilirsiniz.

Oyunun Özellikleri:

  • Dokunma ile Oynanış: Treninizi cihazınızın ekranına dokunarak basitçe kontrol edebilirsiniz. Gaz ve fren ayarlarını ileri geri yaparak kontrol ettiğiniz oyunda, oyun içerisinde bulunan roket, zıplama jeti ve mıknatıslar sayesinde zorlandığınız bölümleri kolayca geçebilirsiniz.
  • Çılgın Sürüş Keyfi: Pofuduklarınız ile birlikte çıktığınız yolculuğunuzda oldukça eğleniceksiniz. Wooden Ways, Metal Mayhem, Loonie Loops, ve extrem Rapture Rides gibi yolların bulunduğu bölümlerde trenden düşürdüğünüz pofuduklarınız eğlence için geri gelicekler!
  • Kalpleri Toplama: Kedi, köpek, fare, domuz ve fil gibi 5 özel hayvanın yardımıyla raylar üzerindeki çılgın sürüşünüzde kalpleri toplayarak altın kazanabilirsiniz.

Oynarken zamanın nasıl geçtiğini farkedemeyeceğiniz bu heyecanlı oyunda sürekli altın kazanıp yeni ray pistleri yaptırarak yeni deneyimlere yelken açmalısınız. Uygulama ücretsiz olduğu için zaman zaman reklamlar çıkmakta. Bu reklamları görmek istemiyorsanız oyun içi mağazadan altın satın alarak reklamların kalkmasını sağlayabilirsiniz. Nutty Fluffies Rollercoaster, zaman kaybetmeden indirip denemeniz gerektiğini düşündüğüm oyunlardan bir tanesi.