OkCupid Dating

OkCupid Dating

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,711
  • DOSYA BOYUTU 2.02 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici OkCupid.com

OkCupid Dating, Android market üzerindeki en iyi sosyal ağ uygulamalarından biri olarak gözüken eğlenceli ve başarılı bir uygulamadır.

Yeni kişilerle tanışarak arkadaşlıklar kurabileceğiniz ücretsiz bir sosyal medya uygulaması arıyorsanız OkCupid Dating tam size göre bir uygulamadır. Yeni kişilerle tanışarak mesajlaşmanıza olanak sağlayan uygulama ile buluşmalar ayarlayabilirsiniz. Dünyanın heryerindeki kişilerle tanışarak arkadaşlıklar kurabileceğiniz uygulama en iyi buluşma uygulamalarından biri olarak gösteriliyor. İnsanları bir araya getiren OkCupid Dating uygulaması ücretsiz ve oldukça popülerdir.

Uygulamayı kullanarak diğer kullanıcılar ile ücretsiz mesajlaşabiliyorsunuz. Ayrıca bir buluşma ayarlamak için gerekli bilgileri girerek sizin kimlerle görüşmek isteyeceğiniz görebilirsiniz. Güçlü ve akıllı bir eşleştirmek algoritmasına sahip olan uygulama, sizin belirlediğiniz özelliklerdeki kişiler arasından size en uygun arkadaşı seçebiliyor.

Bu özellikler dışında kullanıcılar, diğer kullanıcıların profillerini kendi kimliklerini ortaya çıkarmadan gezebiliyorlar. Profilini görüntülediğiniz diğer kullanıcılar asla onların profilini görüntülediğinizden haberi olmaz. Uygulamayı tamamen ücretsiz olarak kullanabilmenize rağmen, uygulama içerisinde para ile satın alabileceğiniz bazı özellikler mevcuttur. Yapacağınız harcamalar iTunes hesabınıza yansıtılmaktadır.

Yeni arkadaşlar edinmek, onlarla tanışarak buluşma ayarlamak için kullanabileceğiniz ücretsiz Android uygulaması OkCupid Dating'i kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.