OrangeBall

OrangeBall

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 233
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oner Oncer

OrangeBall ile sevimli portakalımızı Android cihazlarımızla hasat kasasına yetiştirmeye çalışıyoruz.

OrangeBall uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir ilerlemeli platform oyunu diyebilirim. Ücretsiz olarak sunulan ve hem sevimli grafikleri hem de basit oynanış şekliyle dikkatleri üzerine çeken oyun, aynı zamanda yerli bir yapımcı tarafından hazırlandığı için göz atmak isteyebileceğinize inanıyorum.

Oyunda hasat mevsiminde toplanmayan ve bu nedenle bir an önce portakal kasasına kendi başına yetişmeye çalışan bir portakalı kullanıyoruz ve pek çok farklı engeli aşarak hedefimize ulaşmamız gerekiyor. İlk etapta çok basit gibi görünse de oyunun içerisinde bulunan engellerin zaman zaman zorlayıcı olabildiğini ancak kurulan zorluk dengesinin ayarında olduğunu da belirtmek gerek.

Oyunda hem gündüz hem de gece oynayabileceğiniz farklı bölümler yer alıyor ve böylece daha farklı bölüm deneyimleri elde edebiliyorsunuz. Bölümlerin farklı tasarımları sayesinde hepsinden farklı tatlar almak ve hatta bulmacaları çözmeye çalışmak da mümkün. Bu sayede oyunun oldukça dinamik bir hale geldiğini söyleyebilirim.

Portakalımızın macerası boyunca su damlalarına ihtiyacı olduğu için olabildiğince su damlası toplayarak bölümleri en kısa sürede geçmek gerekiyor. Bölümler esnasında çalması için hazırlanan müziklerin de oyuna oldukça güzel gitmesi sayesinde oyunun bütünlüğü yükselmiş durumda.

Karşınıza çıkan bonus bölümler ve akıcı oyun deneyimi sebebiyle OrangeBall'a göz atmadan geçmemeniz gerektiğine inanıyorum. Bilhassa platform oyunlarını sevenlerin beğeneceği kesin.