ORTHERO DR

ORTHERO DR

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ORTHERO

ORTHERO DR, Android tabanlı tablet ve akıllı telefonlarda kullanılabilen ve diş hekimlerinin işini kolaylaştırabilecek detaylı bir diş tedavi uygulamasıdır.

Android işletim sistemli mobil cihazlarda kullanılabilen ORTHERO DR mobil uygulaması, diş hekimleri için geliştirilen ve vakaların tanımlanması, takibi gibi hizmetlerin sunulduğu hedef odaklı bir sağlık uygulamasıdır.

ORTHERO DR mobil uygulamasında diş hekimleri 3 boyutlu teknoloji desteği alma imkanına sahip oluyor. Diş hekimleri uygulama üzerinden yeni vakaları hızlı bir şekilde tanımlayabilirken mevcut vakaların da tedavi takibini kolayca yapabiliyor.

ORTHERO DR mobil uygulamasında yeni bir vakayı tanımlamak için öncelikle hastanın adı, soyadı ve doğum tarihini girmelisiniz. Daha sonra hastanın ağız içinden çekilen fotoğrafı gönderip tedavi planınızı belirtebilirsiniz.

Vakayı tanımladıktan sonra ise artık vakayı takip etmeye başlayabilirsiniz. Analize başlanması için silikon ölçüsü göndermeniz gerekli. Ölçünüz uygulamaya ulaştığında bilgilendirileceksiniz. 3 boyutlu analiz simülasyonu gelene kadar ise tedavi planlamasında değişiklik yapabilirsiniz. Analiz elinize ulaştığında ise raporu onaylayabilir ya da revizyon talep edebilirsiniz. 3 boyutlu analiz simülasyonu sayesinde hastalar da tedavi sonunda sahip olacağı dişleri önceden görebilir. Diş hekimleri için son derece kullanışlı bir uygulama olan ORTHERO DR, Google Play Store’dan ücretsiz olabilir indirilebilir.