Otel arama HRS

Otel arama HRS

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 185
  • DOSYA BOYUTU 6.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HRS Hotel Reservation Service

Dünya üzerinde istediğiniz yerdeki otelleri hemen bulabilir ve rezervasyonunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Otel Arama HRS uygulaması Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak kolayca istediğiniz şehirde size en uygun oteli bulmanızı ve rezervasyon yapmanızı sağlayan kullanışlı bir uygulama. Uygulamanın tarama gerçekleştirdiği otel veritabanları sürekli olarak güncelleniyor ve bu sayede her zaman en güncel oda durumları ve fiyat bilgileri kendisine yer buluyor.

Otel Arama HRS içerisinde iki farklı otel arama tekniği bulunuyor. Bunlardan bir tanesi istediğiniz şehri, oda bilgilerini, fiyat aralıklarını ve diğer bilgileri filtreleyerek gerçekleştirdiğiniz arama olmakta ve istediğiniz bu filtrelenmiş bilgilere eriştikten sonra bulunan oteller hakkında detaylı bilgileri kolayca alarak rezervasyonunuzu yapabiliyorsunuz.

İkinci bir yöntem ise daha acil durumlarda işinize yarayacağına inandığım bir yöntem. Mobil cihazınızdaki GPS uydu konum bilgilerini kullanarak anında harita üzerinde çevrenizdeki otelleri bulabilir, yine detaylara hemen ulaşarak acil rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Neredeyse tüm dünya ülkelerinin ve şehirlerinin barındırıldığı uygulama kameranızı çevirdiğiniz yöndeki otelleri de kamera ekranında göstererek oldukça gerçekçi bir arama deneyimi sunabiliyor.